skip to Main Content
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР FIAT В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТА ОБЛАСТІ
(0342) 74 44 74

 

Місія бренду FIAT – запропонувати в одному продукті справжню італійську пристрасть до дизайну з максимальною універсальністю та ефективністю роботи автомобіля.

Це означає, що спроектовані двигуни забезпечують задоволення від водіння, в той час як видатна низька витрата палива та низький рівень викидів шкідливих речовин, робить їх економічними і більш безпечними для оточуючого середовища.

Автомобілі FIAT PROFESSIONAL створені для бізнесу і тому ми особливу увагу приділяємо корпоративним продажам і розвитку спеціальних програм для наших корпоративних клієнтів.

Наші клієнти отримують можливість придбати комерційні автомобілі на спеціальних умовах по всій нашій дилерській мережі.

Наша перевага – це індивідуальний підхід до кожного. Ми розробляємо найоптимальніші та вигідні пропозиції, виходячи з потреб Вашого бізнесу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає успішно вирішити задачі будь-якої складності. Ми обов’язково знайдемо саме оптимальне рішення для Вашого бізнесу.

В рамках корпоративної програми ми пропонуємо:

широкий модельний ряд, який задовольнить потреби будь-якого клієнта;
розробку оптимальних умов придбання комерційного транспорту;
спеціальні цінові пропозиції;
пріоритетні умови поставки;
можливість замовлення необхідних додаткових опцій;
можливість купівлі та обслуговування авто в будь-якому регіоні України;
професійний сервіс нашої дилерської мережі і консультацію команди професіоналів з придбання комерційного транспорту для корпоративних парків;
вигідні умови кредитування та лізингу.
Для більш детальної інформації просимо Вас звертатися до наших офіційних дилерів або зв’язуватися з нами по електронній пошті fleet.fiat.ukraine@gmail.com.

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Back To Top