skip to Main Content
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР FIAT В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТА ОБЛАСТІ
(0342) 74 44 74

Дизельний двигун: переваги та недоліки

Як відомо, дизельний двигун вже давно перестав бути силовим агрегатом для тракторів, магістральних тягачів, комбайнів та іншої потужної техніки «робочих» професій. Переваги дизелів оцінили автовиробники і покупці легкових автомобілів.Однак залишається питання про те, який двигун краще — бензиновий або дизельний — як і раніше не має прямої відповіді.

З точки зору технічних характеристик не викликає сумніву той факт, що дизелі більш тяговітий і більш економічні, ніж їх бензинові «колеги». Однак існує ще ряд істотних особливостей обох типів моторів.

Як показує практика, довговічність дизеля значно перевищує термін експлуатації бензинового двигуна. До того ж відсутність системи запалювання робить його надійнішими. Останнім часом дизельні двигуни провідних світових виробників можуть похвалитися видатними екологічними характеристиками.

Не таке однозначне питання з паливом. Бензинові мотори, як вважає ряд експертів, не настільки чутливі до неякісного палива. З іншого боку погане дизельне пальне, яке, на жаль, не рідкість на вітчизняних заправках може швидко «покласти» форсунки дизеля.

Сьогодні ринок пропонує великий асортимент запчастин для будь-яких моторів. Ті ж паливні насоси високого тиску від різних виробників можна придбати без проблем.

Back To Top