Фінансова допомога

Кредит

kredobank

Кредобанк (KredoBank) — український банк, заснований в 1990 році, з головним офісом у Львові. На 100% належить найбільшому польському банку PKO Bank Polski. Мережа обслуговування Кредобанку становить 88 відділень у 22-х областях України та у Києві.

ОТП Банк

OTP Bank Ukraine — український банк, зареєстрований 2 березня 1998 року як «Райффайзенбанк Україна», придбаний у 2006 році угорським банком OTP Bank Plc. OTP Bank входить у двадцятку найбільших банків України.

Укргазбанк

Укргазбанк — український комерційний банк, заснований у 1993 році, на 94,940948 % належить державі. За розмірами активів та часткою на роздрібному ринку посідає 4 місце серед усіх банків України. Мережа обслуговування банку налічує 247 відділень у всіх регіонах України. 

Crédit Agricole

Crédit Agricole — найбільший банк і одна з найбільших компаній Франції. Розгалужена філіальна мережа та величина активів дозволяє вважати банківську групу найбільшою у Франції та однією з найбільших у світі.

ОТП Банк

Український банк, другий за розмірами активів та найбільший за кількістю відділень серед усіх банків України. Перебуває у державній власності. Станом на 1 січня 2018 року чисті активи банку становили 234 мільярди гривень.

Фінансова допомога

лізинг

ULF Finance

(ТОВ «Український лізинговий фонд») – один із лідерів національного ринку. Компанія створена в 2011 році та надає послуги фінансового і оперативного лізингу, технічного сервісного обслуговування та управління корпоративними автопарками власним підрозділом сервісу по всій території України.

ULF Finance

ТОВ «Альфа-Лізинг Україна» - це бездоганний сервіс фінансових послуг з 2001 року. В Альфа-Лізинг ми об’єднали кращих лізингових фахівців. Ми #знаємовсепролізинг і робимо свою справу з любов’ю та натхненням. Ми уважно враховуємо побажання клієнтів і дбайливо відповідаємо на кожен запит.