Fiat 500 – автомобіль, побудований людьми і для людей. Стильний, позитивний і неймовірно оптимістичний, Cinquecento став володарем безлічі бажаних і престижних нагород: «EuroCarBody 2007», «Авто Європа 2008», «Автомобіль року 2008» і «Кращий автомобільний дизайн року 2009».


Вигляд

Стиль – це питання характеру. він або є, або його немає

Салон автомобіля, як і сам «п’ятисотий» – унікальна гармонія сучасного дизайну і ретро-стилю: поєднання екрану інноваційної інформаційно-розважальної системи Uconnect і вантажного рульового колеса, сучасних оздоблювальних матеріалів і деталей, що нагадують інтер’єр Cinquecento 1957 року.

Оригінальність, м’які й округлі лінії, симпатичний і пустотливий характер – ось він – FIAT 500. І крім того, автомобіль безпомилково відсилає нас до оригінального Cinquecento 1957 року – автомобілю, який став символом відродження Італії.


Fiat 500

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції та безпека.

Створений з дотриманням найсуворіших стандартів, Fiat 500 володіє унікальним для свого класу рівнем безпеки. Захист водія та пасажирів забезпечує високоміцний сталевий корпус і система подушок безпеки. «П'ятисотий» є єдиним автомобілем у своєму класі, готовий запропонувати вже в стандартній комплектації 7 подушок безпеки.

Fiat 500 стандартно оснащується безліччю електронних систем, таких як система електронного розподілу гальмівних зусиль, системою електронної стабілізації і Hill Holder – системою, яка надає допомогу при початку руху автомобіля під ухил.  TIPO СЕДАН

Міська версія автомобіля, втілення лаконічності і стилю. Передньопривідний автомобіль, здатний подолати будь-які виклики сучасного мегаполісу, комфортний і безпечний в щоденному використанні. 

Довжина автомобіля складає 425 см, ширина – 180 см, висота – 160 см