Бренд

ПРОПОНУЄМО СИЛУ НА ФАКТАХ

Назва Fiat Professional визначає комерційні автомобілі, вироблені компанією FCA Italy S.p.A., концерном, побудованим на компетентних і мотивованих людях, фахівцях, що обслуговують фахівців, і конкретні факти. Наш великий і повний асортимент відповідає всім транспортним потребам. Машини марки Fiat Professional розроблені, щоб мінімізувати споживання палива і експлуатаційні витрати, максимізуючи прибуток.

В 1901 році вперше вийшов комерційний автомобіль Fiat. З тих пір, комерційні продажі стають все більш важливими у діяльності групи Fiat. TЗавдяки його широкій лінійціі та понад ста рокам досвіду, Fiat Professional став лідером у своєму секторі. 

Всі автомобілі лінійки Fiat Professional спроектовані і побудовані для задоволення професійних вимог якомога більш ефективно. Fiat Professional був удостоєний численних міжнародних нагород від журі і кваліфікованих журналістів. Однією з найбільш важливих є нагорода “Фургон року”, яку отримав в 1994 році Ducato, в 2006 році Doblò Cargo, в 2008 році Scudo, в 2009 році Fiorino і в 2010 році новвий Doblò Cargo

Спонукований подальшими успіхами, Fiat Professional прагне закріпити своє лідерство, розвиваючи вже велику мережу продажів. На сьогоднішній день існує більше 1400 дилерських центрів в Європі і більше 7500 сервісних центрів.   

Машини Fiat Professional в даний час виробляються на 8 заводах по всьому світу, в тому числі на заводі Sevel у Валь-ді-Сангро, де виробляється Ducato – найбільший завод легких комерційних автомобілів в Європі (у 2010 році завод випустив свій 4-мільйонний автомобіль).