СТО, ремонт, сервіс, технічне обслуговування

Ви хочете отримати якісний і професійний сервіс для вашого автомобіля? 

І при цьому ви хочете, щоб ремонт зайняв мінімально короткий час? 

Ми постійно вдосконалюємо якість приймання і обслуговування автомобілів: тепер ви можете записатися на ремонт, або обслуговування на найбільш зручне для вас час. 

Технологічний рівень автомобілів з кожним роком неухильно зростає. Впроваджуються новітні системи безпеки, комфорту, зниження витрати палива і зменшення токсичності сучасних двигунів. 

Відповідно до цього повинен зростати і рівень обслуговування та ремонту автомобілів. 

Саме тому наш сервісний центр безперервно забезпечується новітнім діагностичним та сервісним обладнанням, а наші фахівці проходять тривалі курси підвищення кваліфікації.

СТО “Альянс-А Fiat” гарантує

  1. Кожна робота на сервісі виконується в суворій відповідності із замовленням клієнта. 
  2. Заявка виконується в узгоджені з клієнтом терміни. У разі несвоєчасного виконання замовлення, вас повинні повідомити про це заздалегідь, повідомити причину і узгодити новий термін. 
  3. Клієнт має право вимагати пояснення кожної позиції виставленого рахунку.

Форма оплати

Готівковий, безготівковий розрахунок, або платіжна карта. Як показують опитування наших клієнтів — наші співробітники мають достатній досвід, щоб кваліфіковано і в усіх подробицях пояснити всі роботи, які були проведені на вашому автомобілі, а також, що необхідно зробити найближчим часом. 

Більш детальну інформацію про обслуговування, ремонт, сервіс та вартість послуг для вашого автомобіля ви можете отримати зв'язавшись з нашим фахівцем.

Fiat

У фахівців СТО "Альянс-А Fiat" є величезний практичний досвід технічного обслуговування і ремонту (СТО, ремонт, сервіс) автомобілів "Fiat". Роботи з діагностики ремонту та техобслуговування автомобілів "Fiat" виробляються відповідно до вимог заводу-виготовлювача. У роботі ми використовуємо рекомендовані заводом-виробником запасні частини та витратні матеріали, які пройшли суворий контроль якості та ідеально відповідають комплектації Вашого автомобіля. 

У нас ви зможете отримати вичерпну інформацію про технічний стан вашого "Fiat", а фахівці відділу запасних частин допоможуть в підборі, пошуку та доставлення в максимально короткі терміни будь-якої запасної частини, або аксесуара, тим самим заощаджуючи Ваш дорогоцінний час. 

СТО - Технічне обслуговування автомобілів "Fiat" проводиться кожні 15000 км пробігу, або 1 раз на рік (в залежності від того, що настає раніше). Більш детальну інформацію про вартість планового ТО на вашому автомобілів і про вироблених на ньому роботах ви можете отримати, зв'язавшись з нашим консультантом.