Fiat 500X – італійський кросовер, ідеальне поєднання сучасного дизайну і передових технологій. Стильний, функціональний, динамічний. Автомобіль для тих, хто не дотримується правил. Автомобіль для тих, хто їх диктує.


Вигляд

Хвилюючий знаковий дизайн і робочі якості, які вражають

Салон 500X виконаний із застосуванням високоякісних матеріалів. Ергономічні сидіння забезпечують комфорт і зручність водієві та пасажирам на борту, а сучасна інформативна шкала приладів і форма рульового колеса з кнопками управління роблять водіння автомобіля простим і зрозумілим. У центральну частину консолі 500X гармонійно вписаний великий багатофункціональний 7-дюймовий сенсорний екран мультимедійної системи.

Дизайн автомобіля безпомилково вказує на його приналежність до сімейства «п’ятисотих». Округлі і одночасно динамічні форми кузова, м’язисті колісні арки, присадкуватий силует – 500Х, як істинний спортсмен, лаконічний і благородний. Додаткову впізнаваність і харизматичність моделі надають сучасна світлодіодна оптика і 19-дюймові легкосплавні диски.


Fiat 500x

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції та безпека.

У Fiat 500X застосовані найсучасніші системи, що забезпечують безпеку на борту. Модель оснащується електронними гальмівними системами, системами динамічної стабілізації автомобіля, датчиками тиску в шинах, системою запобігання перекиданню автомобіля, 6-ю подушками безпеки, датчиками дощу і світла.

Автомобіль може оснащуватися такими інноваційними системами, як система розпізнавання дорожніх знаків Speed Advisor, системою Lane Assist, яка автоматично попереджає про виїзд зі смуги руху, електрохроматичним дзеркалом заднього виду і багатьма іншими. 500Х – ваша максимальна безпека при будь-яких умовах.


Двигун 1,4 MULTIAIR TURBO 140 Л. С. 4Х2 6-АКП

Двигун 1,4 MULTIAIR TURBO 170 Л. С. 4Х4 9-АКПП


500X CITY

Міська версія автомобіля, втілення лаконічності і стилю. Передньопривідний автомобіль, здатний подолати будь-які виклики сучасного мегаполісу, комфортний і безпечний в щоденному використанні. 

Довжина автомобіля складає 425 см, ширина – 180 см, висота – 160 см

500X CROSS

Cross – версія для людей, які люблять активний відпочинок і пригоди. Відмінними рисами модифікації 500X Cross є спеціальні посилені бампера, захисні пластикові накладки на крила і пороги. Збільшений дорожній кліренс автомобіля 18 см і можливість повнопривідної версії допоможуть впоратися з будь-якими перешкодами на вашому шляху. 

Довжина автомобіля складає 427 см, ширина – 180 см, висота – 162 см