Doblo Combi з першого погляду справляє враження потужного, рішучого і просторого автомобіля. Автомобіля, який допоможе вам у будь-якій ситуації, будь то перевезення вантажу або поїздка за місто. Надійного автомобіля, який завжди поруч з вами.


Вигляд

Стиль – це питання характеру. Він або є, або його немає

Doblo Combi – це 5 комфортних місць в просторому салоні і один з найбільших за обсягом багажників в класі. Це ергономіка і функціональність, це якісні і практичні матеріали обробки салону, це надійність, невибагливість і зносостійкість.

Зовнішній вигляд автомобіля – уособлення його характеру. Саме тому Doblo має лаконічний дизайн, який вказує на його ділові якості і практичність: велика площа скління забезпечує відмінний огляд, а широкі зсувні бічні двері гарантують зручність під час посадки пасажирів і завантаження багажу.


Fiat Doblo Combi

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції та безпека.

Doblo розроблений з урахуванням сучасних вимог і оснащений максимальним спектром пристроїв і систем безпеки.

Автомобіль стандартно оснащується гальмівними системи ABS і EBD, електронними системи стабілізації і системою Hill Holder, а кузов розроблений з урахуванням високих стандартів безпеки та забезпечує мінімальну трансформацію салону в разі аварії.
FIAT DOBLO COMBI

Doblo Combi – версія для тих, кому потрібен автомобіль, який поєднує в собі великий обсяг внутрішнього простору і компактні розміри. Функціональний автомобіль, в якому немає нічого зайвого, зручний для вирішення побутових і комерційних завдань.

Вантажопідйомність автомобіля складає 363 кг, об’єм вантажного простору дорівнює 790 л, а при складених сидіннях може досягати 3200 л.

Довжина автомобіля складає 441 см, ширина – 183 см, висота – 185 см 

FIAT DOBLO COMBI MAXI
Максимальний об’єм вантажного простору, максимальна вантажопідйомність, максимальний спектр вирішуваних питань – це Doblo Combi Maxi, автомобіль для тих, перед ким стоять максимальні завдання. 

Вантажопідйомність автомобіля складає 425 кг, об’єм вантажного простору – 1050 л, при складених сидіннях – 4000 л.

Довжина автомобіля – 476 см, ширина – 183 см, висота – 188 см