Зустрічайте новий Doblo – автомобіль марки Fiat, для якого блискуче вирішене питання простору. Простору, що можно розділити з родиною і друзями. Простору для тих, хто подорожує і любить бути в компанії. Для тих, хто вибирає Doblo своїм партнером в роботі або проведенні дозвілля.


Вигляд

Стиль – це питання характеру. Він або є, або його немає

Ергономіка, функціональність і комфорт – характерні риси інтер’єру нового Doblo, в якому велика увага була приділена вибору матеріалів і варіантів оббивки. Велике лобове скло і широкі бічні вікна підсилюють відчуття простору в салоні і дають прекрасний огляд. Приладова панель виглядає більш елегантною, а на практиці ще й виявляється комфортною завдяки великій кількості зручних поличок і відсіків.

Широке лобове скло, обмежене чорними глянцевими стійками, витончено вигнутий капот, що переходить в м’язистий бампер, стильна решітка радіатора, прикрашена по центру емблемою FIAT – новий Добло як істинний італієць – сильний, упевнений, харизматичний


Fiat 500

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції та безпека.

Заходів безпеки ніколи не буває занадто багато. І саме тому для забезпечення найбільшої захисту вас і вашої родини під час руху, Добло оснащений максимальним спектром пристроїв і систем безпеки. Це фронтальні і бічні подушки безпеки, гальмівні системи ABS і EBD, електронні системи стабілізації і Hill Holder, кріплення Isofix.

Крім того, кузов Doblo розроблений з урахуванням високих стандартів безпеки, що забезпечує мінімальну трансформацію салону в разі аварії. Це досягнуто за допомогою використання такого матеріалу як високоміцна сталь, застосування найбільш інноваційних технологій і наявності зон прогнозованої деформації, що поглинають удар і обмежують його вплив на салон.FIAT DOBLO PANORAMA

Просторий і наповнений світлом салон – гордість Doblo. Залежно від модифікації це може бути як 5-ти, так і 7-ми місний автомобіль. Додайте до цього великий багажний відсік, мінімальний обсяг якого становить 790 літрів, і ви отримаєте самий місткий фургон в своєму класі.
Довжина автомобіля складає 439 см, ширина – 183 см, висота – 184 см (з релингами 189 см).