Fiat Qubo – оригінальний універсальний автомобіль, що максимально задовольняє сучасні потреби в мобільності. Динамічний автомобіль, зручний в повсякденному використанні, функціональний в будь-якій ситуації завдяки практичним і продуманим рішенням.


Вигляд

Стиль – це питання характеру. Він або є, або його немає

Просторий і зручний салон Qubo, регулювання висоти сидіння водія і великі дзеркала заднього виду, проста і функціональна приладова панель, великий ящик рукавички і сучасні матеріали обробки забезпечують максимальний комфорт на борту, а широко використані інноваційні шумопоглинаючі матеріали дозволили досягти відмінної звукоізоляції салону.

Плавні лінії і сучасні динамічні форми Fiat Qubo немов демонструють упевненість, маневреність і надійність. Велика площа скління забезпечує максимальний огляд, а зсувні бічні двері забезпечують легку посадку і висадку пасажирів.


Fiat 500

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції та безпека.

Максимальна безпека на борту Fiat Qubo забезпечується завдяки сучасній електронній гальмівній системі ABS з функцією електронного розподілу гальмівних зусиль EBD, системі курсової стабілізації VDC Пасивну безпеку забезпечують подушки безпеки, кріплення для дитячих сидінь Isofix і інерційні ремені безпеки.

Салон Fiat Qubo надійно захищений зонами прогнозованої деформації, які поглинають енергію удару і перешкоджають її поширенню на внутрішній простір салону. Бічні молдинги легко знімаються і дозволяють звести до мінімуму витрати на ремонт при незначних пошкодженнях, а бампери – великі і з похилими краями – забезпечують максимальний захист автомобіля.
FIAT QUBO EASY

Стильний Fiat Qubo Easy поєднує в собі великий обсяг внутрішнього простору з компактними розмірами. Автомобіль має багажник об’ємом 330 літрів, який зі складеними сидіннями досягає 2500 літрів. Довжина автомобіля – 3,96 метра, ширина 1,72 метра і висота 1,80 метра. Мінімальна висота завантаження в 53 см полегшує процес навантаження-розвантаження вашого багажу.  


Qubo – надійний автомобіль з великою свободою пересування, який доставить вас і членів вашої сім’ї туди, куди не зможуть добратися автобуси і великі машини.