Найкраща в класі вантажопідйомність, надзвичайно компактний і гнучкий – все це і багато іншого в Новому Talento. Ця модель, яка має великі внутрішні розміри, велику універсальність та здатність адаптуватися до різних потреб клієнтів, є ідеальним помічником в роботі для всіх професіоналів на міських вулицях та на автодорогах.


Вигляд

Універсальність вирішує все на цьому фургоні. Talento можна легко адаптувати до будь-якого бізнесу та його конкретних потреб.

Салон спроектований з максимальним комфортом і ергономічністю. Сидіння мають вдалу форму і спроектовані таким чином, щоб всім пасажирам було зручно сидіти. Розташування рульового колеса створює відчуття водіння надійного автомобіля, також як його шкіряна оббивка і ергономічні елементи управління, які роблять щоденну їзду більш безпечною і більш розслабленої.  

Зовнішній вигляд компактний і пропорційний: витягнуте вітрове скло з’єднується з коротким капотом, а загальний ефект – значна, але динамічна передня частина. Дизайн передньої частини, горизонтальний з сміливими і чіткими лініями, підкреслює ширину автомобіля і його місткість, в той же час надаючи динамізм і стійкість. Високий рівень функціональності і продуктивності проявляється в квадратної задньої частини.


Fiat talento

Вантажний відсік доступний ззаду, що дозволяє використовувати кожен сантиметр завантажувального відсіку, від підлоги до даху.

Новий Talento пропонує всі необхідні бортові технології та функціональні можливості, такі як інформаційно-розважальна система Touch-Radio Nav 7″, яка включає в себе:
— радіо FM / AM (+ DAB)
— роз’єми USB і AUX для музичних файлів
— телефон без використання рук за допомогою Bluetooth®

На Talento розміститься вся ваша група, необхідна для роботи. З вантажним відсіком 3,2 м3 в версіях з короткою колісною базою і 4,0 м3 в версіях з довгою колісною базою модель з відгородженій подвійною кабіною перевезе велику кількість товарів і всю вашу робочу групу. Модель з подвійною кабіною має п’ять або шість місць, що підвищує комфорт для кожної поїздки. Вантажний відсік доступний ззаду, при цьому стулчасті двері відкриваються під кутом 90° або 180°/ 250°. Можна використовувати кожен сантиметр вантажного відсіку, від підлоги до даху.


БЕЗПЕКА

Talento оснащений технологіями і системами безпеки останнього покоління. У всіх модифікаціях модель оснащується системами електронного розподілу гальмівних зусиль ABS і EBD, системою допомоги при екстреному гальмуванні EBA, електронною системою стабілізації ESC і Hill Holder. 

Також автомобіль комплектується подушками безпеки, опціонально доступні передній паркувальний радар і камера заднього виду.


Talento

Характерними особливостями Talento є велика універсальність і здатність адаптуватися до найрізноманітніших потреб клієнтів. Його ім’я – це віддзеркалення вроджених якостей автомобіля і відсилання до назви давньої монети, в кращих традиціях Fiat Professional. Адже Talento – автомобіль, здатний вирішувати будь-які завдання, сьогодні і в майбутньому.
talento вантажопасажирський

Вантажопасажирська версія моделі, призначена для перевезення до 8 осіб, здатна в той же час вмістити до 1.8 куб.м багажу (при демонтованому третьому ряді сидінь об’єм може бути збільшений до 4,0 куб.м), з вантажопідйомністю до 1030 кг Розміри Fiat Talento Combi : довжина від 5,00 м до 5,40 м, ширина 1,96 м і висота 1,97 м

talento вантажний

Версія Fiat Talento Cargo – це найкраща в класі вантажопідйомність, це компактність і гнучкість, це великі розміри вантажного відсіку і універсальність. Це ідеальний помічник для професіоналів як на міських вулицях, так і на автострадах. Вантажопідйомність до 1250 кг і об’єм вантажного відсіку до 8.6 куб.м здатні задовольнити будь-які ваші потреби. Розміри Fiat Talento Cargo: довжина від 5,00 м до 5,40 м, ширина 1,96 м і висота 1,97 м до 2,49 м

Корпоративним кліентам

Якщо одного Talento мало. Ознайомтеся зі спеціальними пропозиціями для корпоративних клієнтів.

Дізнатися більше