Рекордний для автофургонів даного класу спектр варіацій платформи та кузова, широкий діапазон двигунів, відмінні функціональні характеристики і високий рівень комфорту – все це Doblo Cargo.


Вигляд

Стиль – це питання характеру. Він або є, або його немає

Doblo Cargo – практичний і зручний вантажний автомобіль, салон якого розроблений з максимальним урахуванням потреб водіїв. Зручна полиця для зберігання документів, розташована над лобовим склом, велика кількість відсіків для зберігання дрібних предметів, сучасна система кондиціонування повітря роблять комфортним використання автомобіля в будь-який час року.

Зовні Doblo Cargo – втілення потужності і рішучості. Відчуття грунтовності й міцності автомобіля посилюється завдяки округлій формі капота, виступаючим колісним аркам, а велика площа лобового скла забезпечує відмінний огляд. Широкі зсувні бічні двері дають хороший доступ до вантажного простору, а задні двостулкові двері і мінімальна висота завантаження – максимальну зручність вивантаження-завантаження габаритного і важкого вантажу.


Fiat Doblo Combi

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції та безпека.

Doblo розроблений з урахуванням сучасних вимог і оснащений максимальним спектром пристроїв і систем безпеки. Автомобіль стандартно оснащується гальмівними системи ABS і EBD, електронними системи стабілізації і системою Hill Holder, а кузов розроблений з урахуванням високих стандартів безпеки та забезпечує мінімальну трансформацію салону в разі аварії.

- Каркас кузова з контролем удару розроблений для ефективного поглинання енергії удару. 
- Двері пасажирського відсіку оснащені решітками від бічного удару.
- Бампери містять передовий протиударний брус. 
FIAT DOBLO CARGO

FIAT DOBLO CARGO

FIAT DOBLO CARGO MAXI
Максимальний об’єм вантажного простору, максимальна вантажопідйомність, максимальний спектр вирішуваних питань – це Doblo Combi Maxi, автомобіль для тих, перед ким стоять максимальні завдання. 

Вантажопідйомність автомобіля складає 425 кг, об’єм вантажного простору – 1050 л, при складених сидіннях – 4000 л.

Довжина автомобіля – 476 см, ширина – 183 см, висота – 188 см

FIAT DOBLO CARGO MAXI XL
Версія Doblo Cargo Maxi XL пропонує рекордний для свого сегмента об’єм вантажного простору в 5000 л з габаритними розмірами 2170 (3400) / 1714/1550 мм
Довжина автомобіля – 476 см, ширина – 183 см, висота – 213 см

Вантажний фургон Doblo – ідеальний автомобіль для водіїв-професіоналів різних сфер, будь то міські поїздки з необхідністю частих зупинок для навантаження і розвантаження або швидкі міжміські поїздки.