Понад 35 років Fiat Ducato є найбільш популярним комерційним автомобілем в Європі. Модель не раз отримувала престижні нагороди, в тому числі і «Вен року в Європі». 


Вигляд

Стиль – це питання характеру. Він або є, або його немає

Комфорту на борту Ducato приділено велике значення, адже в дорозі іноді доводиться проводити цілий день. Саме тому конструктори Fiat велике значення надали розробці салону. Комфортабельні сидіння в автомобілі мають безліч регулювань, а система кондиціонування повітря забезпечує ідеальні умови для далеких поїздок. Додатковий кондиціонер з блоком охолодження доступний для версій Combi і Panorama і створює оптимальний мікроклімат для всіх пасажирів на борту.

Дизайн оновленого Ducato продуманий до дрібниць. Кузов Ducato розроблений з використанням технології віртуального проектування і пройшов суворе тестування в аеродинамічній трубі. Зовні Ducato нагадує стрімкі швидкісні поїзди завдяки обтічної лінії бічного скла. А великі бічні стекла пропускають багато світла, створюючи приємну атмосферу в салоні і роблячи поїздку в ньому більш комфортною.


Fiat Ducato

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції та безпека.

20000 годин математичного моделювання, 120 краш-тестів, 150 годин слайдового моделювання і 200 тестів компонентів і підсистем – все це було пройдено Ducato, щоб стати одним з найбезпечніших автомобілів у своєму сегменті.

Шасі і кузов з зонами прогнозованої деформації були розроблені з метою найбільш максимального і безпечного поглинання енергії у разі зіткнення. А жорстка структура кузова не дозволяє енергії зіткнення передаватися на пасажирський салон. Fiat Ducato – це тривалі поїздки в цілковитій безпеці.
Fiat Ducato вантажний фургон

Вантажний фургон Ducato – одна з найбільш затребуваних модифікацій. Цей комерційний тримісний автомобіль має посилену підвіску, що забезпечує вантажопідйомність до 1870 кг Поставляється в максимально можливій кількості версій з об’ємом вантажного відсіку 8 куб.м (L1H1), 9,5 куб.м (L1H2), 11,5 куб.м (L2H2) , 13 куб.м (L3H2), 15 куб.м (L4H2) і 17 куб.м (L4H3) (детальніше інформація по кожній версії вказана в прайс-листі).

Fiat Ducato бортовий
Дана модифікація виробляється у великій кількості версій, як з одинарною кабіною (3 місця) так і з подвійною кабіною (7 місць). Версії мають вантажопідйомність від 1095 кг до 2075 кг, з площею вантажного простору від 4,9 кв.м до 8,5 кв.м (дана модифікація доступна до постачання за попереднім замовленням).
Fiat Ducato шасі
Ducato шасі, завдяки надійній рамної конструкції, пропонує максимальний вибір трансформацій автомобіля в залежності від ваших потреб. Вантажівка-рефрижератор, евакуатор або навіть пересувне кафе і будинок на колесах – це все Ducato шасі. Версії мають вантажопідйомність від тисяча дев’яносто п’ять кг до 2075 кг і колісну базу від 3,000 м до 4,035 м, можуть бути як трьох-, так і семимісними.  
Fiat Ducato вантажопасажирський
Вантажопасажирська версія Ducato Combi призначена для комбінованих перевезень пасажирів і вантажів. Якщо вам потрібен більший обсяг багажника, досить скласти другий і третій ряд сидінь для розміщення більшої кількості вантажу. Автомобіль місткістю від 6 до 9 осіб та з об’ємом вантажного відсіку від 1,7 куб.м до 11,5 куб.м  
Fiat Ducato пасажирський
Версія Ducato Panorama пропонує максимальні зручність і комфорт для перевезення пасажирів, має 8 або 9 місні варіанти з багажним відсіком об’ємом до 2800 літрів і вантажопідйомністю до 406 кг в подовженому варіанті. Також на базі Fiat Ducato виробляються мікроавтобуси, здатні вмістити до 17 пасажирів (дана версія доступна до постачання під замовлення).  

Сучасний, надійний, практичний, функціональний Fiat Ducato – автомобіль-бестселер, випущений в кількості більше 2,9 мільйона автомобілів. Ваш надійний помічник в бізнесі.

Корпоративним кліентам

Якщо одного Ducato мало. Ознайомтеся зі спеціальними пропозиціями для корпоративних клієнтів.

Дізнатися більше