Fiorino – це високі експлуатаційні показники, маневреність і комфорт, які поєднуються зі зручним багажником, надійністю і рентабельністю, властивими комерційним автомобілям.


Вигляд

Стиль – це питання характеру. Він або є, або його немає

Fiorino Combi здатний надати вам повну свободу трансформації салону. Різні варіанти установки сидінь дозволять організувати внутрішній простір відповідно до ваших конкретних потреб транспортування. А зручний і затишний салон з ергономічними сидіннями забезпечує найвищий рівень комфорту.

Зовнішній вигляд Fiat Fiorino максимально підкреслює його надійність і ділові якості. На це вказують зручні розсувні задні двері з великими шибками і невисокий поріг багажника, що полегшує виконання вантажно-розвантажувальних робіт. А мінімальний радіус розворотів дозволить Фіоріно Комбі доставити ваш вантаж туди, куди не зможуть проїхати вантажні автомобілі.


Fiat Doblo Combi

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції та безпека.

Салон автомобіля надійно захищений зонами прогнозованої деформації, які поглинають енергію удару і перешкоджають її поширенню на внутрішній простір салону. Бічні молдинги легко знімаються і дозволяють звести до мінімуму витрати на ремонт при незначних пошкодженнях, а бампери – великі і з похилими краями – забезпечують максимальний захист Fiorino Combi.

Максимальна безпека на борту Fiorino забезпечується завдяки сучасній електронній гальмівній системі ABS з функцією електронного розподілу гальмівних зусиль EBD, системі курсової стабілізації VDC Пасивну безпеку забезпечують подушки безпеки і інерційні ремені безпеки.  
FIAT DOBLO CARGO

FIAT DOBLO CARGO


Ідеальна пропозиція для тих, хто проводить за кермом багато годин, а також для власників невеликого бізнесу.

Корпоративним кліентам

Якщо одного Fiorino мало. Ознайомтеся зі спеціальними пропозиціями для корпоративних клієнтів.

Дізнатися більше

ТЕСТ

& ДРАЙВ

м. Івано-Франківськ, калуське шосе, 2 к

Дізнатися більше про послугу ви можете за телефоном: 0 800 330 902 📞, або в нашому автосалоні за адресою: м. Івано-Франківськ, Калуське шосе, 2 К🏢.

Зателефонувати