Вантажний Fiorino – це високі експлуатаційні показники і вантажний відсік, в якому можна розмістити до 650 кг корисного вантажу.


Вигляд

Стиль – це питання характеру. Він або є, або його немає

У салоні Fiat Fiorino є все необхідне для щоденної безпечної і комфортної експлуатації. Ергономічні сидіння в поєднанні з можливістю регулювання рульової колонки забезпечують максимальну зручність для тих, хто проводить за кермом весь день. А 12 відсіків для зберігання необхідних речей і велика полиця для документів дозволяють мати під рукою все необхідне.

Гладкі і динамічні лінії бокових поверхонь Fiorino Cargo – ідеальне місце для розміщення реклами вашої фірми. Великі асиметричні задні дверцята Фіат Фіоріно Карго забезпечують його максимальну функціональність, а невисокий поріг вантажного відсіку полегшує виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Компактні розміри і мінімальний радіус розвороту дозволяє автомобілю доставити ваш вантаж в будь-який куточок сучасного мегаполісу.


Fiat Doblo Combi

Коли ви подорожуєте, немає нічого важливішого, ніж ваші емоції та безпека.

Маючи максимальну цінову доступність, Fiorino Cargo вже в базовій комплектації оснащений такими системами активної і пасивної безпеки, як електронна гальмівна система ABS з функцією електронного розподілу гальмівних зусиль EBD, система курсової стабілізації VDC, подушки безпеки і інерційні ремені безпеки.

Салон вантажного Fiorino надійно захищений зонами прогнозованої деформації, які поглинають енергію удару і перешкоджають її поширенню. Бічні молдинги легко знімаються і дозволяють звести до мінімуму витрати на ремонт при незначних пошкодженнях, а бампери – великі і з похилими краями – забезпечують максимальний захист Fiorino Cargo.
FIAT FIORINO CARGO BASE

Вантажна версія Fiorino здатна доставити за призначенням 650 кг корисного вантажу, саме тому автомобіль є ідеальним комерційним транспортом для міського використання. Вантажний відсік має об’єм 2500 літрів. Довжина автомобіля – 3,96 метра, ширина 1,72 метра і висота 1,72 метра. Мінімальна висота завантаження в 53 см полегшує процес вивантаження-завантаження.


Справжній трудяга – він стане головним помічником у вашому бізнесі.